Profil spoločnosti

Socreat elektronika Technology Limited je high-tech spoločný podnik podnik z Hongkongu a pevninou, špecializujúca sa na výskum a vývoj, výroba a predaj inteligentné LED svietidiel. Na základe "Pochádza z prírody, vytvoriť našej budúcnosti" koncepcie sme zameranie na výskum a vývoj, výrobu a predaj kvalitného všetko v jednom solárne záhradné svetlo, všetko v jednej slnečnej ulici ľahké, prenosné solárne osvetlenie systému.

Socreat má R & D tím profesionálov, ktorý komponuje skúsený LED ovládač inžinierov a projektantmi osvetlenia. Máme solídny technickej sily a bohaté skúsenosti v dizajne a spolupracujeme s profesormi a odborníkmi z Xi'an Jiaotong univerzity a Xi'an univerzita vedy a techniky, poskytovať zákazníkom tie najlepšie produkty.

Smart cestnej je novú značku Socreat spoločnosti, systém riadenia značky v kontinentálnom oficiálne tvoria v roku 2016. Sme si istí, táto značka bude super hviezda na celom svete, vedie vývoj solárne pouličné svetlo trhu. Ako vodca, trváme na smer "odborníka v inteligentné osvetlenie, svetlo sveta", R & D vedenie, inteligentné osvetlenie produkty a zlepšiť kvalitu svetla. Vytvárame pohodlnejšie, energeticky úspornejšie, vyššia kvalita životného prostredia múdrosťou.

Zabezpečenie kvality

Naša spoločnosť vlastní pokročilé testovacích zariadení a profesionálne a kvalifikovaný inžinier, ktorí striktne riadiť celý proces vrátane materiálu nákupy, vyrábame postupu a hotových výrobkov. Všetky testy spoľahlivosti sú v prísnom súlade s vojenských výrobkov. Naše výrobky sú úplne v súlade s dopytom medzinárodné normy, ako napríklad UL, CE, FCC, RoHS a tak ďalej.

Factory Tour

Naša továreň sa nachádza v Gushu, Bao'An okrese Shenzhen, čiže electronics výrobné centrum v Číne.

Gushu je len 2 stanice metrom od letisko Shenzhen, je vhodné pre vašu návštevu.

Takže, ak ste záujem o LED, neváhajte nás navštíviť, srdečne vítame!

Vízia podniku:

Ako líder v inteligentné osvetlenie.

Enterprise smer:

Odborník na inteligentné osvetlenie, svetlo sveta.

Koncepcia podniku:

Pochádza z prírody, vytvoriť našej budúcnosti.

Hodnotu podniku:

Ponuka zákazníkov, zamestnancov, akcionárov a obchodné

partneri platformu kde môžete vytvoriť a dosiahnutie snov;

rešpektovať a podporovať každého schopnosti a tvorivosť.